2013-01-29
Uwaga! 2 terminy na warsztaty 15/12 "Techniki muzyczno - ruchowe w edukacji - muzykoterapia"

15/12 "Techniki muzyczno - ruchowe w edukacji - muzykoterapia"
W procesie nauczania najważniejsze dla uzyskania maksymalnej efektywności jest połączenie wpływu na różne zmysły oraz oddziaływanie przez działanie. Dlatego proponujemy warsztaty technik muzyczno-ruchowych, które znakomicie sprawdzają się zarówno w przedszkolach jak i w szkole podstawowej, stanowią też doskonały materiał do zajęć relaksacyjnych. W trakcie warsztatów zapoznacie się Państwo z:

  • metodami pracy z materiałami
  • wykorzystaniem muzyki w pracy z grupą
  • zastosowaniem gier i zabaw muzycznych wykorzystujących dźwięk, rozwijających umiejętność słuchania, koncentracji, poczucia rytmu
  • metodami rozwijającymi umiejętność relaksacji i rozluźnienia dzięki zastosowaniu improwizacji ruchowej do muzyki.
WARSZTAT oparty jest na założeniach następujących metod: Klanza, Batii Strauss.

Informujemy, że zajęcia odbędą się w dniach 18 lutego (poniedziałek), oraz 28 lutego (czwartek) 2013r w SP nr 40 przy ul. Garbary 82/róg Estkowskiego w Poznaniu. Zajęcia rozpoczną się o godz. 16.00 z zakończą około 19.00.
Przypisanie osób do daty warsztatów nastąpiło według kolejności zgłoszeń.

W związku z organizacją dwóch grup prosimy dokładnie sprawdzić, na które zajęcia zostali Państwo zapisani. Jeżeli komuś pasuje drugi, inny termin, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Koszt 50 zł od osoby, płatne na miejscu lub na konto CDN ALMA; ALIOR BANK: 37 2490 0005 0000 4500 8033 8410 (w przypadku dokonania przelewu na konto, proszę o okazanie potwierdzenia przelewu w dniu szkolenia.)

ZAPRASZAMY