2012-04-10
20 kwietnia warsztaty "Czarodziejski świat Makramy - jako wyjątkowa forma prac plastycznych"

Ponieważ otrzymaliśmy sporo zgłoszeń, a ilość miejsc jest ograniczona - zostaną zorganizowane dwa warsztaty z makramy. Osoby, które zostały poinformowane, że zostały wpisane na listę rezerwową, zostaną zawiadomione o kolejnym terminie szkolenia.

Koszt 50 zł od osoby, płatne na miejscu lub na konto CDN ALMA; ALIOR BANK: 37 2490 0005 0000 4500 8033 8410 (w przypadku dokonania przelewu na konto, proszę o okazanie potwierdzenia przelewu w dniu szkolenia.)

55/11. Czarodziejski Świat Makramy - jako wyjątkowa forma prac plastycznych Sztuka wiązania ozdobnych węzłów i splotów ze sznurka, wełny, nici, bez użycia narzędzi. Opanowując podstawowe sploty, możemy tworzyć najróżniejsze przedmioty ozdobne jak biżuterię - bransoletki, naszyjniki, paski, ozdoby do domu - siatki na doniczki, ozdoby na ściany i okna, a nawet koszyki, torebki i plecaki! Na naszych zajęciach poznacie Państwo podstawowe sploty przy użyciu różnego rodzaju sznurów, wykonamy prostą biżuterię - bransolety, paski z koralami, poznamy techniki i sposoby na wyrób ciekawych ozdób, które mogą być ciekawym pomysłem na pracę ze starszymi dziećmi, np. na ręcznie wykonane wyjątkowe prezenty.

ZAPRASZAMY